Mamy szansę na założenie gazu ziemnego w Gulczewie

30 września późnym popołudniem odbyło się spotkanie mieszkańców Gulczewa z przedstawicielem Polskiej spółki gazownictwa oddział w Ciechanowie: kierownikiem działu obsługi klienta panem Bartoszem Górskim.

Na spotkanie przybyło około 50 osób, było wiele pytań i odpowiedzi. Przedstawiciele naszego Stowarzyszenia zebrali 140 wniosków na założenie gazu w Gulczewie. Według pana Górskiego mamy szanse że firma podejmie się tej inwestycji, uzgodniliśmy z nim że będziemy nadał zbierać wnioski do końca października, a w międzyczasie wnioski dotychczas zebrane już teraz będą analizowane i uzupełniane ewentualne braki we wniosku. Należy się spodziewać telefonu z Gazownictwa jeśli firma będzie miała jakieś pytania.

Więcej szczegółów ze spotkania zamieścimy za kilka dni.

2016-10-01, Sławomir Wróbel

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Polskiej Spółki gazowniczej oddział w Ciechanowie 30.09.16 r. godz. 18:00

MIESZKAŃCY GULCZEWA

Kończy się wstępny okres przygotowawczy do naszego, wspólnego z mieszkańcami przedsięwzięcia doprowadzenia gazu ziemnego do naszej wsi, o które zabiegamy obecnie od lutego 2016 roku. Pierwsza nasza inicjatywa z roku 2009/2010 spełzła na niczym.

Przedstawiciele, członkowie Nadbużańskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Gulczewa wykonują pomoc społecznie, a Stowarzyszenie jest tylko pośrednikiem w kompleksowym załatwieniu kontaktu z PSG Sp zoo. Dziękujemy wszystkim tym, którzy dopełnili już złożenia wniosku o określenie warunków przyłączenia gazu ziemnego.

Planowane zebranie na ten temat z przedstawicielami Polskiej Spółki Gazowniczej Sp zoo, Oddział w Ciechanowie odbędzie się w piątek 30.09.2016 roku o godzinie 18-tej w Remizie w Gulczewie. Prosimy pozostałych mieszkańców, którzy do tej pory nie zdążyli wypełnić wniosków o jak najszybsze ich wypełnienie i dostarczenie. Kontakt z przedstawicielami jest nadal aktualny, ale również bezpośrednio z Prezesem Stowarzyszenia też będzie zasadny. Przed spotkaniem zobowiązaliśmy się do wykonania interaktywnej mapy Gulczewa z zaznaczeniem zainteresowanych siedlisk, dlatego prosimy o wcześniejsze złożenie wniosków. Od ilości złożonych wniosków (zainteresowanych doprowadzeniem gazu) zależy czy PSG Sp zoo podejmie się wykonania inwestycji w Gulczewie.

Mamy już na tą chwilę 120 wniosków, a mogłoby być dużo więcej. Sąsiednie wsie są zgazyfikowane, a kiedy dojdzie do nas XXI wiek zależy tylko od nas. Gaz ziemny poprawi nasz komfort, oraz zwiększy atrakcyjność i wartość wszystkich nieruchomości w Gulczewie, wykorzystajmy tę szansę. Rachunek jest prosty – jeśli nie zadbamy sami o nasze interesy, nikt nas nie wyręczy, ani uszczęśliwi na siłę.

Za Zarząd Stowarzyszenia

(Danuta Markiewicz)

2016-09-21, Sławomir Wróbel

Wniosek na budowę gazu ziemnego w Gulczewie

Witam. Witam Organizujemy grupę osób chętnych zakładać gaz ziemny w Gulczewie. Ze wstępnych informacji jakie uzyskaliśmy zmieniły się kryteria na naszą korzyść jeśli chodzi podejście PGNiG do nowych instalacji gazociągu. Sądzimy że warto spróbować jeszcze raz. Tym razem firma życzy sobie aby każdy chętny wypełnił taki wniosek.

Wniosek do pobrania.

Wzór z dodatkowymi instrukcjami wypełniania.

2016-07-17, Sławomir Wróbel

Sponsorami zabawy fantowej na Festynie w Gulczewie 10 Lipca byli :

Burmistrz Wyszkowa Grzegorz Nowosielski

Nadbużńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Gulczewa

Maria i Wiesław Bartosiak

Firma PREF-BET Ryszard Dąbrowski Tulewo Górne

Hurtownia hydrauliczna "Hydropex" ul. I AWP 176 Artur Skrzecz

Firma „AGROBUD” sprzedaż materiałów budowlanych i nawozów Janina i Krzysztof Bajorek

Firma Ubezpieczeniowa Janina i Jan Noga

Firma „Sevroll Dajmex” Alina i Józef Wronkowscy

Pracownia Szklarska "Glasspro" ul. Stolarska 10 Piotr Stroński

Hurtownia elektrotechniczna "Elektrolux"Al. Piłsudzkiego 101 Jerzy Kruk

Firma Handlowa „ROLNIK” Teresa i Józef Nerwiński

Centrum Ogrodnicze przy ulicy dworcowej Wiesław Grzybowski

"MIFARM" wysoka jakość Srodków do produkcji rolnej Wiech Michał

Europejskie Centrum Kształcenia "PASCAL"

AK Finanse Kredyty Bankowe Cezary Król

Centrum Ogrodnicze "Kamyk". Gospodarstwo Ogrodnicze Zygmunt Koński Rybienko Nowe

Firma „ DERACOM” Rafał Pogorzelski 11 Listopada 30

2016-07-14, Sławomir Wróbel

Galeria zdjęć z Festynu Sportowo-Rekreacyjnego

2016-07-13, Daniel Wróbel

Strona: 1, 2, 3, 4, starsze

Copyright © Nadbużańskie Stowarzyszenie Przyjaciół Gulczewa, O stronie.